S.S.C.I.T.
Stredoslovenské Centrum Informačných Technológií
Aktuálny jazyk: SK | EN DE HU |
Vítajte návštevník | Prihlásenie Nový užívateľ
Skip Navigation Links
||
S.S.C.I.T.
||
Prihlásenie
|
W.V.C.
E.U.C.
eLearning
Download
Vojnové režimy
Network Work
|
Hľadanie
|
Sponzori
Partneri
|
RSS Feed
Ponuka (SSCIT)

Skip Navigation Links
S.S.C.I.T.
Aktuality
O Organizácii
Naše Skúsenosti
Vízie a Ciele
DARUJTE 2% DANEExpand DARUJTE 2% DANE
SponzoriExpand Sponzori
Naša PrácaExpand Naša Práca
Naše ProjektyExpand Naše Projekty
SpoluprácaExpand Spolupráca
Testovanie Modulov
Práca u nás
Napíšte Nám
Kontakt

Skip Navigation Links
Naše Projekty
W.V.C.
E.U.C.
V.Z.O.
Vojnové režimy
Europe Direct RS
PGM
PI2G

Skip Navigation Links
Iné Linky
Ministerstvá SRExpand Ministerstvá SR
ZoznamyExpand Zoznamy
Iné LinkyExpand Iné Linky
IT VývojExpand IT Vývoj
XRlc Development

Digital Education, využite možnosti kvalitného, moderného vzdelávania.

O Združení S.S.C.I.T.
Organizácia bola založená 13. 5. 2004 potvrdením registrácie na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky. Organizáciu založila skupina angažovaných ľudí za účelom vytvorenia mimovládnej neziskovej organizácie, ktorá by sa primárne zaoberala podporou a rozvojom informatiky (ďalej IT), výpočtovej techniky (ďalej VT) a kybernetiky na neziskovom základe s cieľom pomôcť regiónu z veľmi ťažkej a zložitej sociálnej a rozvojovej situácie.

Organizácia sa v rámci primárneho cieľa zaoberá aj realizáciou vzdelávacích aktivít v jednotlivých oblastiach, podporuje regionálny rozvoj, pomáha iným subjektom pri príprave a realizácii projektov, podporuje regionálny rast, realizuje rôzne súťaže a iné skupinové aktivity, pomáha a spolupracuje s inými MVO, podnikateľským sektorom ako aj so samosprávou a realizuje pomoc a podporu pre primárne cieľové skupiny (vypracovávanie dokumentov a žiadostí, aktivácia občanov, internetový prístup, elektronická komunikácia, komunikácia s potenciálnymi zamestnávateľmi, IT podpora atď.). Všetky tieto aktivity sú najčastejšie vykonávané neziskovou formou.

Cieľové Skupiny
Medzi primárne (hlavné) cieľové skupiny organizácie patria deti a mládež, sociálne znevýhodnení a zdravotne (fyzicky a psychicky) handicapovaní občania. Ďalšími cieľovými skupinami sú ľudia so záujmom o vzdelávanie a ľudia zaoberajúci sa IT, VT a kybernetikou.

Ľudia v S.S.C.I.T.
Pevné jadro združenia je zložené z piatich zakladajúcich členov organizácie. V terajšom čase organizácia trvalo zamestnáva 9 zamestnancov a ďalší ľudia pracujú pre organizáciu formou dodávok a príkazov alebo inými, často aj bezplatnými službami. Celkovo pracuje pre S.S.C.I.T. cca. 40 ľudí a všetci sú silne motivovaní napĺňať ciele organizácie.

Finančná Politika
Organizácia realizuje svoje aktivity pre jednotlivé cieľové skupiny s dôrazom na primárne cieľové skupiny najčastejšie bez úhrady zo strany cieľovej skupiny. Realizácia politiky bezplatnej podpory hlavne primárnej cieľovej skupiny je pre nás, ako organizáciu, ale aj pre jednotlivcov veľmi dôležitá.

Stav Organizácie
Organizácia disponuje v terajšej dobe jedným sídlom a jednou prevádzkou. V prevádzke disponuje tromi kancelárskymi priestormi, ktoré sú kvalitne vybavené výpočtovou ako aj kancelárskou technikou. Kancelárie sú pripojené na širokopásmové internetové pripojenie typu Flat-Rate (stále vysokorýchlostné pripojenie) a sieť je ďalej k jednotlivým pracovníkom rozvádzaná z centrálneho servera za pomoci bezdrôtovej siete. Kancelárie sú vybavené pre prácu 12-tich osôb. Organizácia má dostatočné zásoby spotrebného materiálu a je zabezpečená vopred na cca. 1 rok. Prevádzka organizácie ako celku je zabezpečená do polovice roku 2008.


Prehľadávanie:
Live | Google

Funkcie stránky
None

Darujte 2%!
Rozhodnite sami a darujte 2% z vašej zaplatenej dene.
Ďalšie informácie

Speech web

Start TTS

Ďalšie info...

Support program
Pomôžte nám a podporte pripravovaný grantový systém pre oblasť IKT a kybernetiky!
Ďalšie informácie

Vzdelávanie
Všeobecné pojmy
Počítačové prostredie
Spracovanie textu
Tabuľový kalkulátor
Tvorba webu
Ďalšie informácie


Dnes je:
27. 9. 2023
.
Kontaktujte nás Upravte svoj profil Ochrana osobných údajov Podmienky používania S.S.C.I.T.
Posledná aktualizácia: 7/22/2009 11:27:29 PM
9B1CF001-E091-431a-9A56-356DC09A087F